Alžběta Černá

LEKTORKA

Alžběta je studentkou magisterského stupně v oboru Výtvarná výchova a Vizuální tvorba na Pedagogické fakultě Masarykovy university. Jako lektorka ráda nechává studentům dostatek volného prostoru, snaží se je inspirovat a jít příkladem. A samozřejmě vysvětlit vše potřebné.

OBSAH STRÁNKY BUDEME PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVAT

Alžběta Černá

UMĚLKYNĚ

Ve své tvorbě se zajímá o široký rámec technik a témat. Dříve se věnovala velkoformátovým akrylovým malbám. V současnosti dává přednost osobnějším tématům, která zpracovává pomocí performancí, videí a ilustrací. Výtvarný projev je pro ni cesta k sebenalezení a sebevyjádření. Je zastánkyní tradičních technik a poctivé ruční práce.

Webové stránky autorky:  http://acerna.portfoliobox.io/

Kontakt

Start-Art, z.s.

Husova 8a

602 00 Brno

Vedení organizace: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Přihlášky do kurzů: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

730 414 803

O nás

Vedeme pravidelné výtvarné kurzy od září do června – studenty připravíme na talentovky pro umělecké SŠ  a VŠ, v dospělých probudíme radost z malování. V létě chystáme dílčí workshopy venku i uvnitř. Nabízíme kurzy a workshopy pro firmy. Organizujeme výtvarné festivaly, výstavy, podporujeme nadějné talenty. Na našem webu najdete také on-line galerii. Spolupracujeme s Moravskou galerií na výukových kurzech.
Start-Art z.s. je neziskovou organizací fungující čtvrtým rokem, zapsanou jako spolek od 2015 u Krajského soudu v Brně. Bližší info ke spolku - náplň, stanovy a zápis naleznete zde.

Cesta

Vejděte do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

Start-Art, z.s.

Husova 8a

přihlášky: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

Vedoucí školy: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Cesta

Husova 8a, (nikoliv 8, je to zrcadlově řešená budova)
Vejdete do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv až na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

© Copyright Start-art 2016    l    Design a tvorba webu: bohuslavspacek.cz