Denisa Belzová

LEKTORKA

– zakladatelka Start-Artu
Vystudovala Fakultu výtvarných umění v Brně. Vede výtvarné kurzy a šestým rokem učí na střední uměleckoprůmyslové škole. Vytváří přátelskou veselou atmosféru, nachází si
ke každnému žákovi zvlášť svůj individuální přístup.

Juraj, 30 let (Kurzy pro dospělé)
“Oceňujem ochotu poradiť s akýmkoľvek problémom a naviesť správnym smerom.”

Mirka 31 let, (Kurzy pro dospělé)
“Styl vedení Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité.”

Laďka 45 let, (Kurzy pro dospělé)
“Denisa občas přistoupí a jemně mě vede nebo provází malbou. Vždy pozitivní, otevřená a zároveň dodávající odvahu. Učí mě víc než míchání barev a výtvarným zákonitostem. Díky ní vím, že jsem na správné cestě.”

Denisa Belzová

UMĚLKYNĚ

Denisa Belzová se aktivně věnuje vlastní tvorbě – především malbě, dále performancím, happeningům a street-artu, dříve fotografii.
Je členkou a zakladatelkou street-artové skupiny In Dust Troll. Pohybuje se mezi umělci současné scény a často vystavuje.

V malbě se zaměřuje na krajinu města, nebo vytváří osobní symbolické výjevy plné dětských postaviček.

 

Webové stránky autorky:   http://www.denybel.cz/

Atmosféra z kurzů

Tvorba Denisy Belzové

Kontakt

Start-Art, z.s.

Husova 8a

602 00 Brno

Vedení organizace: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Přihlášky do kurzů: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

730 414 803

O nás

Vedeme pravidelné výtvarné kurzy od září do června – studenty připravíme na talentovky pro umělecké SŠ  a VŠ, v dospělých probudíme radost z malování. V létě chystáme dílčí workshopy venku i uvnitř. Nabízíme kurzy a workshopy pro firmy. Organizujeme výtvarné festivaly, výstavy, podporujeme nadějné talenty. Na našem webu najdete také on-line galerii. Spolupracujeme s Moravskou galerií na výukových kurzech.
Start-Art z.s. je neziskovou organizací fungující čtvrtým rokem, zapsanou jako spolek od 2015 u Krajského soudu v Brně. Bližší info ke spolku - náplň, stanovy a zápis naleznete zde.

Cesta

Vejděte do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

Start-Art, z.s.

Husova 8a

přihlášky: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

Vedoucí školy: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Cesta

Husova 8a, (nikoliv 8, je to zrcadlově řešená budova)
Vejdete do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv až na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

© Copyright Start-art 2016    l    Design a tvorba webu: bohuslavspacek.cz