Pavla Kantorová

LEKTORKA

Pavla Kantorová absolvovala Fakultu výtvarných umění VUT v Brně, Katedru výtvarné výchovy Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a stáž na italské Akademii výtvarných umění v Brescii.
Působila jako učitelka na dvou středních uměleckých školách (Střední umělecko-průmyslová škola v Heleníně, Střední umělecko-manažerská škola v Brně). Má dlouhodobou zkušenost s výukou dětí, teenagerů i dospělých.
Lektorka Pavla umí vytvořit příjemnou, přátelskou atmosféru, povzbudit žáky a díky svým zkušenostem efektivně připravit k talentovým zkouškám.

Lenka, 36 let (kurz pro dospělé)
“S Pavlou Kantorovou jako lektorkou jsem byla moc spokojená.Měla vždy zajímavé nápady co bysme mohli vyzkoušet. Vždy byla k dispozici když chtěl člověk poradit. Líbilo se mi, že jsme se vždy domluvili co budeme dělat příště. Vždy podala pár nápadů a domluvili jsme se co by nás zajímalo. Spolupráce s ní se mi velmi líbila.”

Pavla Kantorová

UMĚLKYNĚ

Autorka má celou řadu tvůrčích poloh. Působí jako malířka, ilustrátorka, portétistka, performerka, klávesistka a zpěvačka (hudební projekty – PzH, SITCOM a Frau Frankenstein und Spielboy).

Umělecký styl Pavly Kantorové je živelný, osobitý, výrazový a stylový. Svou symboliku propojuje v řadě medií. Často maluje autoportréty – ať už malé akvarelové obrázky, anebo velká plátna, kde kombinuje různé techniky včetně malby se sprejem.  Ráda používá magické a potemnělé symboly převáděné do ženských něžných poloh svých obrazových hrdinek.

Kontakt

Start-Art, z.s.

Husova 8a

602 00 Brno

Vedení organizace: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Přihlášky do kurzů: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

730 414 803

O nás

Vedeme pravidelné výtvarné kurzy od září do června – studenty připravíme na talentovky pro umělecké SŠ  a VŠ, v dospělých probudíme radost z malování. V létě chystáme dílčí workshopy venku i uvnitř. Nabízíme kurzy a workshopy pro firmy. Organizujeme výtvarné festivaly, výstavy, podporujeme nadějné talenty. Na našem webu najdete také on-line galerii. Spolupracujeme s Moravskou galerií na výukových kurzech.
Start-Art z.s. je neziskovou organizací fungující čtvrtým rokem, zapsanou jako spolek od 2015 u Krajského soudu v Brně. Bližší info ke spolku - náplň, stanovy a zápis naleznete zde.

Cesta

Vejděte do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

Start-Art, z.s.

Husova 8a

přihlášky: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

Vedoucí školy: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Cesta

Husova 8a, (nikoliv 8, je to zrcadlově řešená budova)
Vejdete do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv až na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

© Copyright Start-art 2016    l    Design a tvorba webu: bohuslavspacek.cz