Barevná inverzní kresba

Kresba barvou na plátno
Zjisti víceObjednej kurz

 Barevná inverzní kresba na tmavé plátno

S akrylovými fixy a plátnem se snadno staneš malířem. Domů si odneseš obrázek vhodný k zarámování. Akrylové fixy plně kryjí a dokážeš s nimi vytvořit výraznou kresbu nebo precizní malbu. Vyřádíš se jako detailista i expresivní tvůrce. Technika je velmi nenáročná a hravá. Bez pochyby tě vtáhne. K dispozici budeš mít luxusní akrylové barvy a jako podklad černé plátno. Věz, že akrylovou fixou můžeš malovat na papír i na plátno, nebo třeba na dřevěnou desku, pouzdro mobilu a podobně. Kresba akrylem je také vhodnou technikou pro skicování nebo rychlou tvůrčí zábavu, která navyžaduje žádnou přípravu. Celou výbavu můžeš snadno sbalit do malého batůžku.

Vyzkoušíš si originální postup malířky

Malířka Denisa si našla svůj vlastní originální způsob kresby / malby akrylovými fixy. V některých polohách je podobných sketchingu, v jiných linorytu, a v dalších malbě. Osahej si netradiční a přitom nenáročný malířský postup i ty. Ať už jsi začátečník, nebo pokročilý, v růstu tě podpoří profesionální malířka Denisa Belzová.

Termín – cena – lektor

Tvůj kurz povede
malířka, zkušená lektorka a zakladatelka Start-Art Denisa Belzová.

Výtvarný materiál
máš plně v ceně kurzu.

Inverzní kresba

Malba snadno pomocí fixů

Termíny a lektoři

12. 2.  10:00 – 16:00, lektorka Denisa
19. 3.  10:00 – 16:00, lektorka Denisa

Délka kurzu

jednodenní kurz

1 900

jednodenní kurz

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Impresionistická skica akrylovou fixou

Přijď si to také osahat

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně