Kreslení a malování pro děti

Originální kroužek pro děti 10 až 14 let
Zjisti více

Kroužek výtvarných her a tvoření pro děti

Hledáš originální kurz, na kterém tvoje dítě bude rozvíjet rozvíjet fantazii a tvořit? Zkušená lektorka má spoustu nápadů na kreativní tvoření s dětmi, výtvarné hry a zábavné kreslení či malování. Kreslit, malovat a tvořit se bude v ateliéru, galerii i parku.
Vhodné pro děti, které si chtějí nejen hrát, ale také naučit kreslení či malování podle reality.

Dopřej svému dítěti něco zcela vyjímečného

V čem jsou naše kroužky vyjímečné? Naprosto ve všem. Kromě netradičních výtvarných výprav děti zažívají dobrodružství obohacené o prvky artefiletiky a arteterapie. Každá lekce přinese dítěti zcela nový zážitek. Děti pracují s neobvyklými materiály a objevují netušené možnosti výtvarného světa vystupujícího z rámce pouhé A4 či jakéhokoliv formátu.

Máš dítě se specifickými potřebami?

Zkušená lektorka a výtvarnice má neutuchající trpělivost a schopnost se nacítit na děti se specifickými potřebami. Dokáže je pochopit, nadchnout je, a zároveň nasměrovat na tvorbu.
Chceš, aby tvé dítě během malování procvičovalo angličtinu? I to je po domluvě s lektorkou možné.

Stači jen podpořit ty jiskry velkých očí

… a nabídnout dítěti nové světy barev, vůní, doteků, tóny roztodivných zvuků. A sami se radovat z dětského smíchu. Tvořit se dá všemi smysly a vnímat všemi póry.

Z obyčejných materiálů vznikne něco kouzelného

Obrazy mohou vznikat ze všedních předmětů, které nás běžně obklopují. Děti nacházejí nová dobrodružství přirozeně, stačí je v tom proudu podpořit.

Dítě, které tvoří, se nebojí vyjádřit to, kým skutečně je

Nedávejme malým obyčejné školní úkoly, vždyť každé dítě je citlivé, vnímavé a tvořivé. Ukažme dítěti svobodu projevu a podpořme jeho vlastní myšlení a hravost.

Termín – cena – lektor

Pod vedením výtvarnice a zkušené lektorky
Lenka má řadu pedagogických zkušeností z různých prostředí, a proto dokáže se dokáže na děti skvěle naladit.

Výtvarný materiál
má dítě v ceně kurzu.

Kreslení a malování pro děti

Individuální přístup v menší skupině dětí

Originální a neobvyklý přístup k tvorbě

Pod vedením zkušené lektorky a výtvarnice

Prvky arteterapie a artefiletiky

Termíny a lektoři

Čtvrtek 16:00 – 17:30, lektorka Lenka

Délka kurzu

3 měsíce, 5 měsíců

1 020

za 1 měsíc

Individuální lekce

Dítě má lektora pouze pro sebe

Osobní přístup šitý na míru

Vlastní technika, téma a délka

Vhodné pro děti se specifickými potřebami

Termíny

Dohodou

Délka kurzu

Dle tvých preferencí

450

za 1 lekci

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Daniela (19)

Talentové zkoušky, příprava na VŠ

„Našla jsem inspiraci a podporu mého sebevědomí.“

"Rok před začátkem kurzu jsem na kreslení ani nesáhla. Najednou jsem neměla inspiraci, a i když jsem už dlouho věděla, že chci studovat na umělecké škole, ne a ne se zabrat do kreslení a vlastně jsem ani nevěděla, jak se na přijímačky připravit. Proto jsem se rozhodla přihlásit se na kurz, kde mě lektoři podpoří a pomohou mi. Ze začátku jsem se bála, ale díky cvičením a radám, jak nakreslit portrét a zátiší nebo jak stínovat jsem získala spoustu inspirace.”

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Anna (15)

Talentové zkoušky, příprava na SŠ

„Dostala jsem se na střední uměleckou školu!“

"Doma se často věnuji kreslení a malování, tak mě napadlo, že bych mohla zkusit uměleckou střední školu. Nevěděla jsem ale, jak se připravit na přijímačky a co dát do portfolia. Lektoři ve Start-Artu mi se vším poradili. Teď už vím, jak kreslit tužkou, jak stínovat a pracovat s perspektivou. Naučila jsem se, jak správně kreslit zátiší a portrét. Lektor mi pomohl sestavit portfolio. Díky tomu jsem talentové zkoušky zvládla."

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Tereza (15)

Talentové zkoušky, příprava na SŠ

"Díky START-ARTU jsem se na uměleckou školu dostala a jsem za to moc ráda.”

“Rozhodla jsem se, že si podám přihlášku na střední uměleckou školu, protože fotím a zajímám se o umění. Neměla jsem dostatek zkušeností s malbou a kresbou, tak jsem se rozhodla navštěvovat kurzy START-ART. Naučila jsem se jak správně kreslit zátiší a portrét. Tento kurz mě velice bavil a můžu ho vřele všem doporučit.

Lucka (19)

Talentové zkoušky, příprava na VŠ

Lucie se po absolvování přípravného kurzu dostala na VOŠ design oděvů v Brně

„Před úplným začátkem kurzu jsem měla roční pauzu od veškeré výtvarné tvorby, která mne dříve tolik naplňovala. Jako by najednou začala moje výtvarná část mozku “stávkovat”. Na kurzu jsem potkala skvělé lektory, kteří mi pomohli se nebát a ukázali mi, jak si po malých krůčcích osvojit znalosti, které jsem ztratila.Poznala jsem úžasné lidi, naučila se novým kresebným a malířským technikám, dodal mi sebevědomí a moje fantazie začala pracovat zase na plné obrátky !”

 

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.