Vyberte stránku

Kurz kreslení a malování

Chceš vědět, jak nakreslit a namalovat cokoliv?
Zjisti víceChci objednat

Chceš vědět, jak nakreslit a namalovat cokoliv?

Sleva 10% s kódem ZARI1o do 19. 9.

Už ti nestačí malování podle čísel? Přijď na náš kurz kreslení a malování, ať už jsi začátečník, nebo pokročilý. Zdokonalíš svůj um – od jednoduchých kreseb po malování na plátno. Projdeš zajímavými kresebnými i malířskými technikami a inspirativními tématy.

Ateliéry a lektoři už se nemohou dočkat

Uvnitř tebe dřímá jiskra, postupně sílí v pořádný ohýnek. Uchvátily tě rozpité skvrny akvarelu? Vtáhly tě jemné šedivé tóny tužky? Anebo už dlouho cítíš, že v tobě někde je chuť tvořit? Rozhodl/a ses právě teď udělat ten první krok. A pak? Zkoušíš uchopit tužku a nakreslit svou první hrušku. Dostáváš odvahu a vrháš se do tvůrčích výzev. Postupně ti roste pod rukama nečekaný svět. Více si věříš a my ti pomáháme jít dál. V technice i tématu tobě na míru. Zapomněl/a jsi na hodinky? To se stává… To radostné barvy tě vtáhly do svých dechberoucích sítí…

Obrazy a zajímaví lidé všude kolem tebe

Kreslení tužkou a uhlem

Barevné pastely, od kresby k malbě

Lavír a akvarel

Vnímání a míchání barev

Kouzlo fixů a markerů

Skicování, komponování obrazu

Krajina, květina, strom

Perspektiva od krabice až k architektuře

Zátiší pro rozvoj pozorování a citu

Virtuální učebnice jako dárek

Ke kurzu dostaneš zdarma přístup do virutální učebnice, místa, kde najdeš řadu inspirativních obrázků vedoucích tvou tvorbou krok po kroku. Můžeš na ně navázat při domácí tvorbě., nebo si listovat obrázky potěchu svého oka.

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka a malířka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka Terezína. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Kdy se přihlásit
Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv v průběhu celého školního roku (od září až do června) na libovolně dlouhou dobu. Pokud se přihlásíš na dlouhodobý kurz, tvůj tvůrčí potenciál poroste plněji a ještě k tomu ušetříš se zvýhodněnou cenou. Můžeš se také domluvit s lektorem na individuálním počtu lekcí, nebo docházet nepravidelně či individuálně.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější. Kurzy nabízíme v délce od jednoho do několika měsíců od začátku září do konce června. Pokud ti nevyhovuje ani jedna varianta, lze se domluvit na individuální délce kurzu. Ozvi se mailem přímo lektorce (kontakt níže).

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut základní materiál (papíry, základní kresebné nástroje a další). Pokud máš doma své pomůcky, dones si je sebou a ušetři na kurzovném. Pokud si nechceš materiál kupovat, domluvíš se s lektorkou na příspěvku ke konkrétní technice. Doporučený materiál ke koupi najdeš TADY.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zakoupení kurzu přes e-shop společně s přihláškou. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Terezína Černohorská, cernohorska.terezina@start-art.cz tel. 775 679 187

Pravidelný kurz

Pravidelnost nejlépe rozvine tvůj talent

Nejvýhodnější cena

Výuka ve skupině inspiruje jednotlivce

Strukturované úkoly krok po kroku

termíny a lektor:

Středa 16:00 – 18:00, lektorka Terezína

délka kurzu:

1 měsíc, 3 měsíce, 5 měsíců, 10 měsíců

1 560

za 1 měsíc

Nepravidelné lekce

Buď časově nezávislý

Máš nepravidelnou práci?

Přijď tehdy když budeš moci

Inspiruj se kolektivem a buď flexibilní

termíny a lektor:

Středa 16:00 – 18:00, lektorka Terezína

délka kurzu:

individuální

650

za 1 lekci

Individuální kurz

Hluboce osobní přístup

Lektora máš jenom pro sebe

Sestavíme tvůj vlastní tvůrčí plán

termíny:

domluva mailem:
cernohorska.terezina@start-art.cz

délka lekce:

nejméně 2h (120 min)

700

za 1 hodinu (60 min)

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně