Matěj Boček

Lektor

Lektora vyhledej když…

  • Zajímá tě design nebo architektura
  • Chceš se naučit elegantní designérskou kresbu nebo sketching
  • Tvoříš napříč médii
  • Potřebuješ rozdmýchat svou tvůrčí motivaci
  • Nevíš do jakého oboru se pustit

Matěj rád naslouchá a o tvé tvorbě si rád do hloubky popovídá. Díky svému nadšení z tvorby rozpoutá i tvou kreativní vášeň. Lektor dokáže svým rozhledem v oblasti kultury vidět tvou tvorbu z ptačí perspektivy. Pohybuje se napříč obory i médii. Maluje, kreslí, vytváří design, fotí, a je zapálený do architektury a game art. Díky tomu všemu dokáže vést a poradit napříč různými tvůrčími médii a obory.

Motto lektora

„Chci ti pomoci najít sílu a jistotu která umožní odolat světu i kritice.“

Kurzy, které Matěj vyučuje

Kreslení a sketching
Příprava na talentovky, design a architekturu

Kontakt

matej.bocek@start-art.cz 

Umělec

Profese

Matěj se narodil v roce 1997 v Praze. Vystudoval obor Průmyslový design na Střední škole Umělecko-průmyslové v Opavě, bakalářský stupeň v Ateliéru kresby na Ostravské fakultě umění a nyní dokončuje studium na brněnské Fakultě výtvarných umění v Ateliéru malby.
Mladý umělec se zaobírá jak volným, tak užitým uměním. Matěj má za sebou několik skupinových i sólových výstav. Zrealizoval několik designérských projektů. Věnuje se svému růstu v kresbě, nových médiích a také v učitelství.

Osobnost tvůrce

Ve své vlastní tvorbě se pohybuje kolem témat životního prostředí. Inspiruje jej každodenní život i literatura. Baví jej jednoduchá a naivní malba. Umělec věří, že člověk by měl být u práce především uvolněný a upřímný.

Oblíbené výtvarné techniky

Olejomalba, pero, digitální ilustrace a animace