Táňa Veselá

Lektorka

Lektorku vyhledej když…

  • hledáš originální kurz pro svoje děti
  • chceš zažít společné tvoření se svým dítětem
  • potřebuješ výuku cizojazyčně (rusky, francouzsky nebo anglicky)
  • si chceš vychutnat prvky dramaterapie, arteterapie, taneční terapie a muzikoterapie

Táňa je nadšená a zkušená lektorka, která se dlouhodobě věnuje lektorování výtvarných kurzů. Své dovednosti sbírá v nejrůznějších prostředích – studiem na vysoké škole, prací v lesní školce, má zkušenosti s dramaterapií, arteterapií, muzikoterapií či taneční terapií.
Učí tvořivé a originální kroužky pro děti od 1,5 roku. Do výtvarných aktivit zapojuje děti i rodiče – tím vytváří úžasnou příležitost pro rozvoj a upevňování vztahů s dětmi. Táňa dokáže klidným vedením podpořit v dětech tvořivost a vtáhnout je do hravého zkoumání a experimentování. Děti se v její přítomnosti dokáží dlouho soustředit na jednu aktivitu a společně s rodičem si mohou užívat výtvarné plynutí.
Na kurzech nečekej kreslení na A4, s Táňou se tvoří ve velkém stylu. Těšit se můžeš na velkoformátovou malbu, zapojování nejrůznějších materiálů, experimentování a spoustu zábavy.
Máš dvojjazyčné dítě? Stačí se s lektorkou domluvit, Táňa totiž mluví plynule česky, rusky, francouzsky a anglicky.

Motto lektorky

Vytvářím prostor, aby byla kreativita a dětská duše mohla svobodně vzkvétat.

Kurzy, které Táňa vyučuje

Tvoření s dětmi a maminkami

Kontakt

tana.vesela@start-art.cz

Umělkyně

Profese

Narodila se v roce 1992 v Brně, vystudovala SŠUD, pod vedením Petra Veselého studovala na Fakultě výtvarných umění obor Malba. Svoje studijní portfolio obohatila o studium lektorství arteterapie pod vedením Hany Babyrádové na pedagogická fakultě Masarykovy univerzity, nyní dokončuje studium sociální pedagogiky. Má zkušenosti a dramaterapií, arteterapií, s taneční terapií a muzikoterapií.
Aktuálně pracuje s dětmi v lesní školce a vede výtvarné kroužky pro rodiče s dětmi.

Osobnost tvůrkyně

Táňa je kreativní duše, která nenechá žádný papír nepomalovaný. Často kreslí ornamenty, pracuje s figurou, do které jemně proplétá tématiku ženství a mateřství. Ráda maluje pastelem, akrylem, tužkou, nebojí se kombinovat techniky a pracuje na velké formáty. Kromě plošného umění vytváří drobné instalace a intervence do prostoru, ve kterých pracuje s přírodními materiály a tematicky se vztahuje k cyklu roku a přírodě samotné.

Oblíbené výtvarné techniky

Suchý pastel, tužka, fixy, uhel a jejich libovolní kombinace, bodypainting, landart, instalace, fotografie a fotografické koláže, procesuální tvorba.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně