Akvarel pro začátečníky

Akvarel pro začátečníky a mírně pokročilé
Zjisti víceChci objednat kurz

První tahy akvarelem

Také jsi propadl/a kouzlu lehkosti akvarelu? Lámeš si hlavu jak začít? Anebo už jsi zkoušel/a malovat akvarelem a voda tě překvapila svou živelností? Pojďme malovat spolu a objevovat způsoby, jak vykouzlit tvou vlastní vodní říši. Se zkušenou lektorkou a malířkou Denisou projdeš vše od základů, krok po kroku. Využij zvýhodněné zaváděcí ceny únorového kurzu!

Vyhovuje ti jednodenní akce? Přihlas se na jednodenní víkendový kurz (přihláška níž). Nemáš čas o víkendu? Přidej se k pondělním akvarelovým akcím v březnu a dubnu.

S akvarelem krok po kroku

Naučíš se míchat barvy, od jednoduchých kombinací po složitější tóny

Vyzkoušíš si lavírování dvěma barvami

Naučíš se efektivní malbu ve vrstvách

Vyzkoušíš si techniku rozpíjení

Pochopíš, jak malovat do postupně schnoucího povrchu

Čeká tě kombinace kresby a malby akvarelem

Termín – cena – lektor

Tvůj kurz povede
malířka, zkušená lektorka a zakladatelka Start-Art Denisa Belzová.

Výtvarný materiál
V ateliéru máš připravený kvalitní akvarelový papír s příměsí bavlny a základní štětce. Pokud máš své akvarelové barvy a oblíbené štětce (nejsou nutné, ale hodí se), přines si vlastní materiál a ušetříš na kurzovném. Pokud zatím nechceš investovat do vlastních barev, přispěj 180 Kč na výtvarný materiál (v přihlášce) a vše u nás budeš mít k dispozici.

Zaváděcí cena !

Termín a lektor

25. 2.  10:00–16:00, lektorka Denisa

Délka kurzu

7,5 hodin (hodina 60 min)

1 200

celodenní kurz

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně