Kreslení postavy

Nauč se, jak nakreslit postavu
Zjisti víceObjednej kurz

Zajímá tě kreslení postavy?

Postavu kreslíme podle živého modelu. Zkušený učitel ti poradí tipy a triky, jak správně zachytit proporce a základy anatomie. Naučíš se, jak nakreslit postavu s lehkostí. Hodí se také jako příprava na talentovky na vysoké umělecké školy.

Tvořivě vnímáš každý detail

Kresba lidského těla je fascinující. Skrze tvůrčí brýle začneš vidět mnoho krásných detailů, začneš si všímat odlišností a oceníš třeba vznešený tvar něčího nosu. Odteď se na lidi budeš dívat s otázkou: Jak bych je tak mohl/a namalovat?

Díky kresbě figury pochopíš spoustu věcí o perspektivě, tvaru a kompozici. Sám/sama uvidíš, že tě bude bavit zkoumat jednotlivé pozice, pozorovat hru stínů nebo míchat barvy a hledat ten správný odstín. Ve zkoumání tě podpoří malíř Lukáš. Sám toho namaloval spoustu a prostě ví, co a jak.

Stydlivost stranou a tužku do ruky! Nahá žena přichází!

Kreslíme postavu podle živého modelu

Jako začátečník projdeš základem a jako pokročilý kreslíř prohloubíš svůj um

Lektor přesně ví, jak co funguje – jak v anatomii, tak v umění

Tvůrčí skupina přináší milá setkání a hodně prostoru pro tebe

Skvěle se doplňuje s přípravou na talentovky na SŠ a VŠ

Lektor je tu pro tebe, ať už jsi na začátku, nebo piluješ detaily

Termín – cena – lektor

Povede tě známý malíř a skvělý lektor
Lukáš už toho namaloval a nakreslil hromadu. Jeho specializace je právě lidská postava. Přijď na jeho lekce, rozhodně neprohloupíš. Lukáš je vyhledávaným lektorem pro svou schopnost vše dokonale vysvětlit a předvést.

Kdy se přihlásit
Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv v průběhu celého školního roku (od září až do června) na libovolně dlouhou dobu. Pokud se přihlásíš na dlouhodobý kurz, tvůj tvůrčí potenciál poroste plněji a ještě k tomu ušetříš se zvýhodněnou cenou. Můžeš se také domluvit s lektorem na individuálním počtu lekcí, nebo docházet nepravidelně či individuálně.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější.

Výtvarný materiál
V ceně máš u nás připravený základní materiál. A co si potřebuješ pořídit svého? Individuální doporučení probereš přímo s lektorem.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zaplacení kurzu přes platební bránuv přihlášce, nebo převodem z účtu. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce / lektorovi. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektora
Lukáš Orlitalukasorlita@start-art.cz, tel. 608 854 327

Kreslení postavy

Pravidelný kurz

Kresba, anatomie, proporce a prima atmosféra

Výuka ve skupině podporuje růst jednotlivce

Pod vedením zkušeného lektora a umělce

Strukturované úkoly krok po kroku

V ceně je zahrnut základní materiál

Termín a lektor

Středa 18:00 – 20:30, lektor Lukáš

Délka kurzu

1 měsíc, 2 měsíce, 3 měsíce, 5 měsíců

1 950

za 1 měsíc

Kreslení postavy

Nepravidelné lekce

Kresba, anatomie, proporce a prima atmosféra

Máš nepravidelnou práci?

Přijď tehdy když budeš moci

Pod vedením zkušeného lektora a umělce

Strukturované úkoly krok po kroku

V ceně je zahrnut základní materiál

Termín a lektor

Středa 18:00 – 20:30, lektor Lukáš

Délka kurzu

1 lekce

650

za lekci

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Jak na kreslení postavy?

E-book zdarma

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně