Denisa Michálek Belzová

Lektorka

Lektorku vyhledej když…

  • se chceš naučit kreslit či malovat
  • jestliže přivítáš povzbuzení a profesionální vhled
  • potřebuješ citlivé vedení, srdečnou a přátelskou atmosféru
  • hledáš osobitý a individuální přístup v přípravě na talentovky

Denisa má talent probouzet v lidech přátelství a vzájemnost. Umí podpořit nejen v úplném začátku, kdy si tvorbu jen osaháváš, pomůže ti rozdmýchat tvůj tvůrčí oheň, který už jsi zapálil sám. Denisa dokáže rozpoznat, kde leží tvůj umělecký potenciál. V tvé tvorbě tě podpoří, odhalí tvoji osobitou rovinu a pomůže ti překonat náročnější umělecké výzvy.

Denisa je nadšenec a vizionář věřící v nekonečné dobro. Start-Art založila před devíti lety a od té doby na něm pracuje stejně pečlivě a zapáleně, jakoby malovala živý obraz. Baví ji spolupracovat s kolegy a vytvářet milé a bezpečné prostředí pro všechny tvůrčí duše.

Motto lektorky

Ať už kreslíš, maluješ nebo tvoříš cokoliv, chci tě podpořit v tom, co je skutečně a opravdově tvoje.

Kurzy, které Denisa vyučuje

Olejomalba a akryl
Kreslení a malování pro začátečníky
Akvarel pro začátečníky
Portrét
Olejomalba
Malování akrylovou fixou
Talentové zkoušky, příprava na SŠ
Talentové zkoušky, Příprava na VŠ

Kontakt

denisa@start-art.cz

Umělkyně

Profese

Denisa se narodila v roce 1980 v Brně. Vystudovala Fakultu výtvarných umění v Brně, obory malba, intermédia a environment. Učila na Střední umělecko-průmyslové škole v Ústí nad Orlicí, zejména výtvarnou přípravu a figurální kresbu. Založila organizaci Start-Art. Vytvořila koncepci výuky a učila v Moravské galerii večerní kurzy a workshopy pro děti.

Osobnost tvůrkyně

Vlastní tvorba je pro Denisu zdroj životní energie. Se stejnou hloubkou a zaujetím, s jakými přistupuje ke Start-Artu, bere do ruky štětce, míchá odstíny a komponuje motivy. Na jejích plátnech, kde se věnuje realistickým motivům, jasně vykukují její vnitřní světy, tajemná zákoutí a snění.

Jako výtvarný motiv ji přitahuje městská i přírodní krajina, stromy a barvy, když je venku šero. Druhá poloha její tvorby spočívá v symbolickém světě, kde se hemží dětské postavy a znaky. V obou případech je tu zastoupena silná role světla jako tvůrce malebného prostoru či jako symbolický zástupce Boží přítomnosti.

Oblíbené výtvarné techniky

Maluje hlavně olejovými barvami, má ráda práci s pastelem, tužkou a uhlem. Svoje výtvarné dovednosti neustále prohlubuje, užívá si plynulost akvarelu, lineárnost akrylových fix a mnohé další techniky.

Umělecké projekty

Aktuální tvorba
Web autorky

Recenze lektora

Eva (44)

„Deny respektuje každého jako autentickou bytost.”

„Pro Deny je příznačná profesionalita a zároveň vřelý, přátelský a empatický přístup. Respektování každého jako jedinečné bytosti. Deny ti jemně a nenásilně nabídne cestu k sobě samému,
otevře a pomůže zpřístupnit slepé či dosud neprobádané oblasti tvého uměleckého vyjádření, postrčí tě tam, kam by ses sám neodvážil a kde se ti zastaví dech úžasem a nadšením nad nádherou nových obzorů.“

Daniela (49)

Denisa je barevná, veselá a malování s ní mi přineslo radost. Mohu jedině doporučit.”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně