Kreslení a malování pro začátečníky

Chceš vědět, jak nakreslit cokoliv?
Zjisti víceObjednej si mne

Kreslení nejen tužkou pro začátečníky i pokročilé

Láká tě kreslení nebo malování a jsi začátečník? Nosíš v sobě touhu tvořit a zároveň obavy, že to nezvládneš? Žádný malíř nenamaloval dobrý obraz jen tak, bez trénování. Přijď na kurz a naučíš se, jak nakreslit tvar, jak stínovat a jak zachytit vše, co tě baví. Projdeš základy od kresby tužkou po první tahy štětcem. Provede tě zkušená malířka i lektorka a zakladatelka Start-Artu Denisa.

Obáváš se že to nezvládneš?

Útočí na tebe krása, které se chceš dotýkat?  Cítíš v sobě intenzitu deroucí se ven? Oslovil tě zvláštní obraz a ty chceš taky umět malovat, ale obáváš se prvních tahů štětcem, stejně jako mně se chvějí kolena na lyžích? Nejistota je přirozená. Brzy ji vystřídá totální ponor. Ocitneš se pod plynoucí hladinou vody. Hodiny nad dveřmi ateliéru se zastaví. Život září barvami a pro tebe existuje pouze tvá ruka, tužka a papír. A dál už si ten příběh budeme povídat spolu. Ještě váháš? Přestaň uvažovat o tom, zda do sebe zainvestuješ. Prostě skoč.

Od prvních čar tužkou ke štětci

Co tě na kurzu čeká? Představí se ti klasické kresebné nástroje: tužka, uhel, barevné pastely. Vyzkoušíš si, jak nakreslit tvar či vystínovat předmět. Poté si rozbalíš další balíček: perokresbu a její šrafuru, či nezapomenutelné kouzlo fixy. Do barev  tě vpraví pastely. Se štětcem si vyzkoušíš tónovaná kouzla lavíru, poslouží ti jako základ k akvarelu. Projdeš realistickou kresbou až k přípravě na pořádnou malbu. Témata a techniky volíme dle tvého vlastního tempa a dohodou ve skupině.

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka a malířka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka a zakladatelka organizace Start-Art Denisa. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Kdy se přihlásit
Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv v průběhu celého školního roku (od září až do června) na libovolně dlouhou dobu. Pokud se přihlásíš na dlouhodobý kurz, tvůj tvůrčí potenciál poroste plněji a ještě k tomu ušetříš se zvýhodněnou cenou. Můžeš se také domluvit s lektorem na individuálním počtu lekcí, nebo docházet nepravidelně či individuálně.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější. Kurzy nabízíme v délce od jednoho do několika měsíců od začátku září do konce června. Pokud ti nevyhovuje ani jedna varianta, lze se domluvit na individuální délce kurzu. Ozvi se mailem přímo lektorce (kontakt níže).

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut základní materiál (papíry, základní kresebné nástroje a další). Pokud máš doma své pomůcky, dones si je sebou a ušetři na kurzovném. Pokud si nechceš materiál kupovat, domluvíš se s lektorkou na příspěvku ke konkrétní technice. Doporučený materiál ke koupi najdeš TADY.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zaplacení kurzu přes platební bránuv přihlášce, nebo převodem z účtu. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce / lektorovi. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Denisa Belzová, Denisa@start-art.cz, tel. 777 084 074

Pravidelný kurz

Pravidelnost nejlépe rozvine tvůj talent

Nejvýhodnější cena

Výuka ve skupině inspiruje jednotlivce

Strukturované úkoly krok po kroku

termíny a lektor:

Čtvrtek 17:45 – 20:15, lektorka Denisa

délka kurzu:

1 měsíc, 3 měsíce

2 250

za 1 měsíc

Nepravidelné lekce

Buď časově nezávislý

Máš nepravidelnou práci?

Přijď tehdy když budeš moci

Inspiruj se kolektivem a buď flexibilní

termíny a lektor:

Čtvrtek 17:45 – 20:15, lektorka Denisa

délka kurzu:

individuální

645

za 1 lekci

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

[

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně