Kurz kreslení

Chceš vědět, jak nakreslit cokoliv?
Zjisti víceObjednej si mne

Kreslení nejen tužkou pro začátečníky i pokročilé

Láká tě kreslení a jsi začátečník? Přijď na kurz a naučíš se, jak nakreslit tvar, jak stínovat a jak zachytit vše, co tě baví. Už umíš základy kresby? Pod vedením zkušeného učitele zdokonalíš svůj um, vyzkoušíš si nové techniky a získáš lehkost v tvorbě.

Uvnitř tebe dřímá jiskra kreslíře, postupně sílí v pořádný ohýnek

Vtáhla tě jemná šrafura šedivých tónů tužky? Anebo už dlouho cítíš, že v tobě někde je chuť tvořit? Rozhodl/a ses právě teď udělat ten první krok… A pak? Zkoušíš uchopit tužku a nakreslit svou první hrušku. Dostáváš odvahu a vrháš se do tvůrčích výzev. Postupně ti roste pod rukama nečekaný svět. Více si věříš a my ti pomáháme jít dál. V technice i tématu tobě na míru. Zapomněl/a jsi na hodinky? To se stává. To radostné tahy tě vtáhly do svých dechberoucích sítí…

Projdi celým kurzem, nebo si vyber lákavé téma či techniku

Kurz je protkaný rozmanitou škálou výtvarných technik, které měníme vždy po dvou měsících. Pokud máš chuť kreslit oblíbenou technikou i v měsících, kdy lektorka vyučuje techniky jiné, není problém se domluvit na individuální náplni kurzu. Buď svobodný/á ve svém tvůrčím projevu, my jsme tvým potřebám plně otevření.

září – říjen: Kreslení tužkou
Nauč se používat různé druhy tužek jako paletu barev

říjen – listopad: Kreslení uhlem
Linka a plocha, jemné přechody tónů, negativní kresba

listopad – prosinec: Od tužky k pastelce
Od jemného valeru tužky k barevné kresbě

leden – únor: Inverzní kresba
Kresba světlou barvou na tmavý papír

březen – duben: Kreslení hnědým pastelem
Různé odstíny pastelů v tužce, suché i olejové pastely

duben – květen: Kresba pastelkami
Zapoj barvu do kresby

červen: Tebou vybraná technika

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka a malířka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka a zakladatelka organizace Start-Art Denisa. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější. Kurzy nabízíme v délce 1, 3 nebo 5 měsíců. Pokud ti nevyhovuje ani jedna varianta, lze se domluvit na individuální délce kurzu. Ozvi se mailem přímo lektorce (kontakt níže).

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut základní materiál (papíry, základní kresebné nástroje a další). Pokud máš doma své potřeby, dones si je sebou a ušetři na kurzovném. Pokud si nechceš materiál kupovat svůj, domluvíš se s lektorkou na příspěvku ke kontkrétní technice. Doporučený materiál ke koupi najdeš TADY.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zakoupení kurzu přes e-shop společně s přihláškou. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Denisa Belzová, Denisa@start-art.cz, tel. 777 084 074

Kurz malování

Nauč se malovat krok po kroku

Výuka ve skupině podporuje růst jednotlivce

Pod vedením zkušeného lektora a umělce

Strukturované úkoly krok po kroku

termíny a lektor:

Úterý 17:45 – 20:15, lektorka Denisa

délka kurzu:

1 měsíc, 3 měsíce, 5 měsíců

1 800

za 1 měsíc

Individuální kurz malování

Hluboce osobní přístup

Lektora máš jenom pro sebe

Sestavíme tvůj vlastní, individuální programu

termíny:

domluvou mailem (Denisa@start-art.cz)  v časech:
úterý 8 – 15:00
středa 8 – 15:00
některé víkendy
nárazově čtvrtek/pátek

délka kurzu:

domluvou

650

za 1 hodinu

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně