STREET-ART TYRŠÁK 2016

STREET-ART TYRŠÁK 2016

OTEVŘENÝ ATELIÉR V PARKU – LETNÍ KINO – KONCERTY

Letní mezinárodní workshop v Tyršově sadu  bude probíhat v termínu od 7.8. do 12.8.2017 a přinese opět každý den jinou aktivitu pro děti, dospělé, kolemjdoucí, umělce a všechny, kteří mají chuť vyzkoušet si něco nového. Budou zde připraveny bílé panely na malování o rozměru 200x250 cm smontované do různých tvaru, například pro děti jako leporelo. Tyto panely jsou rozmístěny po areálu parku a každý si zde najde své klidné místo pro tvorbu. Po zájemce jsou přichystané barvy, spreje, pro děti prstové barvy a další materiál k tvoření. Každý den bude k dispozici účastníkům lektor z řad profesionálních malířů či pedagogů z uměleckých škol. Opět se zúčastní umělci z Jihomoravského kraje a obohatí akci ukázkou své tvorby. Nově přijedou i handicapovaní výtvarníci a lektoři z Bratislavy. Akce se také zúčastní mentálně a psychicky handicapovaní tvůrci z ateliéru KreAt, kteří seznámí veřejnost se svou prací. KreAt pořádá v parku setkávání mezinárodních umělců, členů z Moravské galerie a výtvarných škol. Lektoři a žáci výtvarné školy Start-Art oživí prostor o výtvarná díla, plenérové akce, street-artové techniky a velkoformátovou malbu.

V roce 2017 se nové účastní i umělci z mezinárodního projektu 100 dní, kteří uspořádají výstavu, prezentaci a workshop. Mateřské centrum Loučka povede rukodělné dílny, k vedení workshopů přizve další kreativce pracující s různým materiálem (recyklo, dřevo, ruční papír apod.). V roce 2014 byl společným námětem na tvorbu „Podmořský svět“, v roce 2015 „Příroda ve městě“, 2016 pak „Z ptačí perspektivy“. Tato témata bylo inspirativní jak pro děti i dospělé, a skvěle se hodilo k letnímu počasí, prostředí a aktivitám v parku. Na výběru tématu na rok 2017 se podílejí i zahraniční účastníci projektu a bude zveřejněn na propagačních materiálech k pořádané akci. V roce 2016 jsme instalovali do parku houpací sítě, houpačky, lano.

STREET-ART TYRŠÁK

KONTAKTUJ NÁS 

 

Informace ke kurzům
Kateřina Ledašilová
start@start-art.cz
730 414 803

Vedení organizace
Denisa Belzová
info@start-art.cz

Adresa
Start-Art, z.s.
Husova 8a
602 00 Brno
IČ 046 06 019

 

Start-art

 

CESTA

  • nepřehlédni písmenko za číslicí: Husova 8a
  • průjezd mezi kadeřnictvím a second handem
  • vejdi do průjezdu
  • na konci průjezdu vpravo dveře do domu (ne na dvoře)
  • 1 patro, bílé dveře vpravo
  • zazvoň na zvonek, rádi ti otevřeme
  • jdeš–li na lekci, ulož si číslo na lektora a volej pokud zabloudíš

DOPRAVA

  • tram 5, 6, 12 zastávka Šilingrovo nám.
  • placené parkování kousek od nás v Domini park

 

 

Start-Art, z.s.

Husova 8a

přihlášky: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

Vedoucí školy: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Cesta

Husova 8a, (nikoliv 8, je to zrcadlově řešená budova)
Vejdete do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv až na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

© Copyright Start-art 2016    l    Design a tvorba webu: bohuslavspacek.cz

Share This