Zuzana Literová

Lektorka

Lektorku vyhledej když…

  • chceš poznat pestrou škálu výtvarných technik
  • máš touhu tvořit z hlíny nebo malovat různými malířskými technikami (akrylové, vodové, anilinové barvy)
  • chceš objevit své skryté vlohy, rozproudit v sobě energii a
  • sdílet radost z tvorby s ostatními

Vášní Zuzany je artefiletika. Provází ostatní cestou transformace s pomocí intuice, kreativity a sdílením ve skupině. Používá hravé výtvarné techniky, meditace a imaginace. Pomáhá lidem projevit své pravé Já přes nové a vzrušující zážitky. Ráda se podělí o své znalosti a zkušenosti a bude s tebou sdílet věci, které pomohly jí samotné.

Na lekcích lektorky se uvolníš, zapomeneš na starosti a najdeš klid v duši. 

Motto lektorky

Malování je zábava a léčba v jednom.

Kurzy, které Zuzana vede

Léčivá síla výtvarných technik – artefiletika

Kontakt

zuzana.literova@start-art.cz

Arte-terapeutka/umělkyně

Profese

Zuzana se narodila v roce 1979 v Brně. Vystudovala Speciální pedagogiku a Systematický dvouletý kurz v artefiletice a arteterapii. Malování, tvoření a práci s intuicí se věnuje více jak 10 let.

Osobnost tvůrkyně

Práce s barvami je pro Zuzanu velká vášeň, radost a naplňující energie. Nebere do ruky jen štětce, ale ráda tvoří koláže nebo třeba muchlá papír. Fascinuje ji příroda, zvířata, výtvarný motiv a i abstraktní umění.

Oblíbené výtvarné techniky

Ráda pracuje s anilinovými, akrylovými barvami, tuší, hlínou a používá vystřižené papíry. A ráda spontánně tvoří prostřednictvím nahodilých čar a tvarů, a pak se nechá překvapit, co z její tvorby vznikne.

Umělecké projekty

Web autorky

Recenze lektora

Michal (42)

"Díky Zuzce a společnému tvoření se skupinou se mi zlepšil kontakt s mojí intuicí."

"Chtěl jsem jí původně jen podpořit v jejím záměru a byl jsem zvědavý. Dříve jsem si občas kreslil, ale už pár let nic. Díky Zuzce a společnému tvoření se skupinou se mi zlepšil kontakt s mojí intuicí, přestal jsem řešit, co a jak, a jestli je to takové nebo makové a pustil jsem se přemýšlení. Pak se objevilo i flow, zábava i radost z tvorby. Díky setkání se skvělými lidmi na kurzu a vedení Zuzky a jejich zpětné vazbě na situace, které mě v životě potkávají a na můj postoj k těmto situacím jsem si uvědomil, že mohu být jiný (autentický). V nehodnocení a pomocí kreslit každému, mi pomohla neřešit, že kreslím blbě. Za to jsem jí vděčný."

Ilča (37)

"Naplnil mě pocit klidu a následné radosti."

"Kurz byl pro mne obohacující z hlediska pestré škály výtvarných projevů. Po vyzkoušení dvou arte technik - Ledolamky a Imaginace - musím říct, že mě překvapilo, jak jsem si samotné tvoření užívala, přestože nejsem příliš výtvarně nadaná. Naplnil mě pocit klidu a následné radosti. Cítila jsem se potom velmi příjemně a nabitá novou energií."

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně