Individuální kurz akvarelových ilustrací s Mae Sarou

Akvarel, tuš a japonský čaj
Zjisti víceChci objednat kurz

Cesta světem tvarů, barev a tušených významů

Náplní individuálního kurzu je představení techniky akvarelu ve spojení s voděodolnými fixkami, tuší a společné malování. Lektor Mae Sara ti nabídne způsob tvorby, který nestojí na snaze o věrné zachycení vnějšího světa. Automatickou kresbou a uvolněním do působnosti akvarelových barev se budeš moci projít jinými realitami s vazbou na svůj vlastní, jedinečný vnitřní svět.

Obsah kurzu

S ohledem na obsah kurzu je jeho minimální délka 4 hodiny. Snahou lektora je vytvořit klidný, nikým nerušený prostor, ve kterém bude dostatek času na seznámení se nejen s výtvarnými technikami, ale i s možnými přístupy k samotné tvorbě. Průběh kurzu může vést různými směry v souladu s tvými individuálními zájmy. Výchozím bodem je upuštění od svazujících očekávání a naladění se na obyčejnou radost z vnímání barev a tvarů. Další cesty, které se záhy objeví, mohou vést k ilustracím konkrétních představ, ke spontánní „automatické“ akvarelové malbě, nebo k přípravě na digitální animaci.

Zkušenosti lektora

Lektor Mae Sara se s tebou ochotně podělí o bohaté zkušenosti načerpané během dlouhých let aktivit v publikační a vydavatelské oblasti, tvorbě ilustrací, hudebních animací, nebo v přípravě japonského zeleného čaje, který obvykle bývá taktéž součástí kurzu 🙂

Termíny – cena – lektor

Jak se přihlásit
Nejjednodušší cestou je kontaktování lektora emailem. Domluvíte se na volných termínech a podrobnostech.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pokud se necítíš na celodenní soustředěné tvoření a chceš si jen vyzkoušet „jaké to je“, zvol si krátší kurz. Pokud ovšem toužíš po celodenním hlubokém zážitku z tvorby, vyber si 8 hodinovou variantu, kde nebudete s lektorem limitovaní časem. Jelikož se v akvarelové technice používá voda, budeš možná i potřebovat v závěru kurzu nějaký čas k doschnutí svých akvarelových archů.

Více účastníků
Standardně jsou individuální kurzy určené pro jednoho účastníka, ale dobře funguje i tvoření ve třech (lektor + dva účastníci). Pokud máš zájem přivést na kurz druhou osobu, domluv se s lektorem. Výhodou v tomto případě může být výrazně nižší cena kurzovného na účastníka.

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut základní materiál (papíry, štětce, základní sada akvarelových barev, tuš a další). Pokud máš doma své pomůcky, dones si je sebou, v ideálním případě vlastní sadu akvarelů. Ale žádný strach, nemusíš mít vůbec nic, o vše bude postaráno.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zakoupení kurzu přes e-shop společně s přihláškou. Pokud máš jiné preference, ozvi se lektorovi.
U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektora
Mae Sara, mae.sara@start-art.cz

4 hodinový kurz

Ochutnávka kouzla akvarelu ve spojení s automatickou kresbou

Vyzkoušíš si základní techniku práce s akvarelem a jeho propojení s automatickou kresbou.

2000 Kč

délka kurzu:

4 hodiny

6 hodinový kurz

Soustředěnější ponor do možností automatické kresby

To, co si na začátku vyzkoušíš během experimentování a seznamování s akvarelem, budeš mít dostatečný prostor rozvinout.

3000 Kč

délka kurzu:

6 hodin

8 hodinový kurz

Celodenní putování, experimentování a objevování

Možná i ztratíš pojem o čase a skrze akvarelovo-ilustrační techniku navštívíš mnoho světů, které ovlivní tvůj pohled na samotnou tvorbu.

3500 Kč

délka lekce:

8+ hodin

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně