Vyberte stránku

Léčivá síla výtvarných technik - artefiletika

Malování léčí
Zjisti víceChci objednat kurz

Artefiletika

Poznej artefiletiku. Můžeš se uvolnit, nechat se vést intuici a kreativitou, projevit své pravé JÁ. Pustit se společně se mnou do výtvarných technik, které budou spolu s imaginací blahodárně uzdravovat tvoji duši. Cesta transformace může vést přes krásné zážitky. Jen ji poznat…
V artefiletice se najde každý, kdo touží po osobní rozvoji nebo se chce nadobro rozloučit s nevítaným psychickým blokem. Pokud tvoje duše volá po jemné cestě, jak vyřešit palčivý problém, artefiletika může být tou ideální volbou.
Nemusíš umět malovat, stříhat, vyšívat ani se jinak kreativně realizovat. Stačí se nechat vést intuicí, která povede tvoje ruce. S radostí ti ukážu, jak na to.

Proč začít s artefiletikou

Protože nikdy není pozdě. Pro artefiletiku jsi ten/ta pravý/á a ona je pravá pro tebe. Naopak se konečně projevíš, uvolníš se a popustíš uzdu své fantazii. Minimálně zažiješ nádherný den v kruhu podobně naladěných lidí, v tom nejlepším případě se budeš konečně cítit tak, jak si už dlouho přeješ.

Možná poprvé zažiješ…

… jaké to je skloubit výtvarné techniky s imaginací, a ještě prací s vlastním tělem. Při kurzu spojíme ruce, mysl, duši i tělo tak, aby jsi prožil/a kouzelný zážitek, který se odrazí na tvé větší pohodě a pozitivním naladění. Nedílnou součástí kurzu artefiletiky je i sdílení s druhými. Poznáš podobně naladěné lidi, kteří také něco řeší a rozhodně vás nebudou za nic soudit.

Co si z kurzu odneseš

Zažiješ pocit osvobození. Chceš zažít pocit osvobození a vyzkoušet si několik zábavných technik?

Poznáš nové lidi a budeš se cítit lépe. Získáš souhrn mých poznatků ze studií arteterapie a artefiletiky. Poznáš nové lidi a nabereš nové zkušenosti, díky kterým se budeš cítit lépe.

Získáš nový pohled na život. Chceš být obohacený/á o nový pohled na svou životní situaci? Vykročit na cestu vlastní transformace přes hezké a inspirující zážitky?

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka a zakladatelka organizace Start-Art Zuzana. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Kdy se přihlásit
Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv v průběhu celého školního roku (od září až do června) na libovolně dlouhou dobu. Pokud se přihlásíš na dlouhodobý kurz, tvůj tvůrčí potenciál poroste plněji a ještě k tomu ušetříš se zvýhodněnou cenou. Můžeš se také domluvit s lektorem na individuálním počtu lekcí, nebo docházet nepravidelně či individuálně.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější. Kurzy nabízíme v délce od jednoho do několika měsíců od začátku září do konce června. Pokud ti nevyhovuje ani jedna varianta, lze se domluvit na individuální délce kurzu. Ozvi se mailem přímo lektorce (kontakt níže).

Výtvarný materiál
Výtvarný materiál máš plně v ceně kurzu.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zakoupení kurzu přes e-shop společně s přihláškou. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Zuzana Literová, Zuzana.literova@start-art.cz, tel. 608 060 464

Pravidelný kurz

Pravidelnost nejlépe rozvine tvůj talent

Nejvýhodnější cena

Efektivní a obohacující díky práci ve skupině

Máš rád řád a chceš docházet každý týden? Pak je tento kurz přímo pro tebe

termíny a lektor:

Čtvrtek 18:00 – 20:30, lektorka Zuzana

délka kurzu:

1 měsíc, 3 měsíce, 5 měsíců, 10 měsíců

2 400

za 1 měsíc

Nepravidelné lekce

Buď časově nezávislý

Přijď, jak ti to vyhovuje

Občasné tvoření může být přínosné a povzbuzující

Potřebuješ se někdy uvolnit nebo dodat nový impulz

termíny a lektor:

Dle domluvy, lektorka Zuzana

délka kurzu:

individuální

645

za 1 lekci

Individuální kurz

Hluboce osobní přístup

Jen ty a vaše nápady

Sestavíme tvůj vlastní, individuální programu

termíny:

domluva mailem:
Zuzana.literova@start-art.cz

délka lekce:

nejméně 2h (120 min)

700

za 1 hodinu (60 min)

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Michal (42)

"Díky Zuzce a společnému tvoření se skupinou se mi zlepšil kontakt s mojí intuicí."

"Chtěl jsem jí původně jen podpořit v jejím záměru a byl jsem zvědavý. Dříve jsem si občas kreslil, ale už pár let nic. Díky Zuzce a společnému tvoření se skupinou se mi zlepšil kontakt s mojí intuicí, přestal jsem řešit, co a jak, a jestli je to takové nebo makové a pustil jsem se přemýšlení. Pak se objevilo i flow, zábava i radost z tvorby. Díky setkání se skvělými lidmi na kurzu a vedení Zuzky a jejich zpětné vazbě na situace, které mě v životě potkávají a na můj postoj k těmto situacím jsem si uvědomil, že mohu být jiný (autentický). V nehodnocení a pomocí kreslit každému, mi pomohla neřešit, že kreslím blbě. Za to jsem jí vděčný."

Ilča (37)

"Naplnil mě pocit klidu a následné radosti."

"Kurz byl pro mne obohacující z hlediska pestré škály výtvarných projevů. Po vyzkoušení dvou arte technik - Ledolamky a Imaginace - musím říct, že mě překvapilo, jak jsem si samotné tvoření užívala, přestože nejsem příliš výtvarně nadaná. Naplnil mě pocit klidu a následné radosti. Cítila jsem se potom velmi příjemně a nabitá novou energií."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně