Lukáš Orlita

LEKTOR

Lukáš je technicky velmi zkušený malíř znalý mnoha postupů. Pro Start-Art vyučuje Figurální kresbu a portrét. Figurou se dlouhodobě zaobírá ve své vlastní tvorbě. Jako učitel s precizností vysvětlí techniku i způsob, pomůže vám nalézt pro vás vhodný nástroj, obdaruje vás příjemným klidem, který vyzařuje z jeho vyváženého úsměvu.

Lukáš Orlita

UMĚLEC

Lukáš vystudoval Fakultu výtvarných umění, obor malířství. Jeho tvorba tematicky obsáhne město, abstraktní prostor
op-artu, geometrockou abstraktní tvorbu, symbolickou figuru. Ve své profesi má za sebou řadu výstav, živí se uměním
a interiérovým designem, jeho tvorba je zahrnuta ve stálé sbírce moderního umění na hradě Špilberk. Je členem seskupení Stuckist a street-artové skupiny In Dust Troll.
Web autora zde.

Tvorba Lukáše Orlity

Kontakt

Start-Art, z.s.

Husova 8a

602 00 Brno

Vedení organizace: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Přihlášky do kurzů: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

730 414 803

O nás

Vedeme pravidelné výtvarné kurzy od září do června – studenty připravíme na talentovky pro umělecké SŠ  a VŠ, v dospělých probudíme radost z malování. V létě chystáme dílčí workshopy venku i uvnitř. Nabízíme kurzy a workshopy pro firmy. Organizujeme výtvarné festivaly, výstavy, podporujeme nadějné talenty. Na našem webu najdete také on-line galerii. Spolupracujeme s Moravskou galerií na výukových kurzech.
Start-Art z.s. je neziskovou organizací fungující čtvrtým rokem, zapsanou jako spolek od 2015 u Krajského soudu v Brně. Bližší info ke spolku - náplň, stanovy a zápis naleznete zde.

Cesta

Vejděte do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

Start-Art, z.s.

Husova 8a

přihlášky: Kateřina Ledašilová

start@start-art.cz

Vedoucí školy: Denisa Belzová

info@start-art.cz

 

Cesta

Husova 8a, (nikoliv 8, je to zrcadlově řešená budova)
Vejdete do průjezdu, na konci průjezdu (nikoliv až na dvoře) vpravo vchod do domu, 1 patro, bílé dveře ihned u schodů,( ještě nám chybí značení). Uložte si číslo na lektory pro případ uzamčeného vchodu nebo zabloudění.

Start-art

© Copyright Start-art 2016    l    Design a tvorba webu: bohuslavspacek.cz