Vyberte stránku

Akvarel pro začátečníky

Sobotní akvarel pro začátečníky a mírně pokročilé
Zjisti víceChci objednat kurz

Namaluj svůj akvarelový obraz

Láká tě akvarel? Přijď se naučit, jak malovat akvarelem, objev jeho tvůrčí intenzitu, křehkost a hravost. Lektorka tě naučí, jak rozpíjet a míchat barvy, jak namalovat krajinu, zátiší nebo svůj vlastní motiv. Zároveň si vyzkoušíš kombinaci výtvarných technik a práci s kresbou. Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé.

Ruku v ruce s živlem vody

Roztaj jako pigment ve vodě. Zapomeň na čas a všední koloběh. Promaluj se do lehkosti a prožij nezapomenutelné chvíle s akvarelem. Lektorka má vždy připravená témata, díky nimž budeš postupně, krok po kroku, rozvíjet svůj tvůrčí um. Technikou tě provede od prvních nesmělých linek až k vlastním smělým námětům.

Co se na kurzu akvarelu naučíš?

Míchání barev, vrstvení a rozpíjení, lavírování

Malba do mokrého a suchého podkladu

Stínování, práce se světlem a prostorem

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka a malířka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka a zakladatelka organizace Start-Art Denisa. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut základní materiál (základní kresebné nástroje a další). Pokud máš doma své pomůcky, dones si je sebou a ušetři na kurzovném. Pokud si nechceš materiál kupovat, přispěj na společný materiál (v přihlášce). Doporučený materiál ke koupi najdeš TADY.

Kontakt na lektorku
Denisa Belzová, Denisa@start-art.cz, tel. 777 084 074

Sobotní kurz akvarelu

termíny a lektor:

sobota 13. 1.  9:00 – 15:00, lektorka Denisa

délka kurzu:

5 hodin kurzu, 1 hodina na oběd

1 700

za jednodenní kurz

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně