Kurz malování

Malování s lehkostí všemi technikami
Zjisti víceObjednávám kurz

Malování barvami pro začátečníky i pokročilé

10% SLEVA s kódem MALOVANI10 do 19. 3.

Vůně barev se vznáší ateliérem, na plátně se objevují první tahy štětcem. Jsi pohlcen/a obrazem, pohybem ruky i půvabnou barevností.

Láká tě malování? Jsi začátečník, nebo pokročilý? Přijď na kurz a naučíš se základy nebo se zdokonalíš v malířských technikách jako jsou: akvarel, olejomalba, pastel, malba akrylem a další. Při procházce napříč výtvarnými technikami zažiješ, že barevný projev má stejný základ a skrze jakoukoliv techniku se staneš dobrým malířem i v technice jiné. Pokud nevíš, jestli je ti bližší akvarel, či olejomalba, osaháš si vše a zvolíš si techniku šitou tobě na míru. A pokud tě láká pouze konkrétní technika, přihlásíš se na jednotlivý měsíc.

Roztanči své barvy i štětce

Uchvátily tě rozpité skvrny akvarelu? Už dlouho cítíš, že v tobě někde je chuť tvořit? Rozhodl/a ses právě teď udělat svůj další tvůrčí krok. Jsi na začátku? Při absolvování celého kurzu se staneš malířem v řadě technik a poté si zvolíš, co ti sedí nejlépe. Jsi ve své tvorbě někde uprostřed? Zlepšíš své dovednosti napříč malířskými možnostmi a zjistíš, že každá technika obohatí tvůj um také v technice jiné. Jsi zkušeným tvůrcem? Pod vedením profesionální malířky prohloubíš svou kreativitu a nabereš novou inspiraci.

Zapomněl/a jsi na hodinky? To se stává… To radostné barvy tě vtáhly do svých dechberoucích sítí…

Projdi celým kurzem, nebo si vyber lákavou techniku

Kurz je protkaný barvami různých výtvarných technik, které měníme vždy po dvou měsících. Pokud máš chuť malovat oblíbenou technikou i v měsících, kdy lektorka vyučuje techniky jiné, není problém se domluvit na individuální náplni kurzu. Buď svobodný/á ve svém tvůrčím projevu, my jsme tvým potřebám plně otevření.

září – říjen: Malování a kreslení pastelem
Míchání barev, zachycení reality, barevný podklad, inverzní kresba, kombinace s akrylem

listopad – prosinec: Olejomalba
Barva: podmalba, od lazury k pastě, od detailu k celku, krajinomalba a další

leden – únor: Akryl
Barva: míchání a valéry, malířské podklady, od detailu k celku, krajinomalba a další

březen – duben: Akvarel
lavír, barevná kresba, malba za sucha i za mokra, kombinace s kresbou

květen: Akrylová fixa
Od barevné fixy ke šrafované malbě, ilustrace, inverzní malba, fixou na plátno

červen: Vyber si svou malířskou techniku

Termín – cena – lektor

Učitel – zkušená lektorka a malířka
Tvůj kurz povede malířka, zkušená lektorka a zakladatelka organizace Start-Art Denisa. Naučí tě malovat rozmanitými technikami a podpoří tvůj osobitý talent.

Kdy je možné se přihlásit?
Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv po celý školní rok, od září až do června, na libovolně dlouhou dobu.

Krátký, nebo dlouhý kurz?
Vyber si dle svého. Pojď s námi na delší tvůrčí túru nebo na krátkou barevnou procházku. Intenzivní měsíc tě hodně naučí, ale pokud se chceš opravdu ponořit do tvorby, zvol raději delší kurz. A navíc – je to levnější. Kurzy nabízíme v délce 1, 3 nebo 5 měsíců. Pokud ti nevyhovuje ani jedna varianta, lze se domluvit na individuální délce kurzu. V případě individuální délky kurzu se ozvi se mailem přímo lektorce (kontakt níže).

Výtvarný materiál
V ceně je zahrnut pouze základní materiál (tužky, papíry, jednoduché plátno, erární štětce apod.). Pokud máš doma své potřeby, dones si je sebou a ušetři na kurzovném. Pokud si nechceš materiál kupovat svůj, domluvíš se s lektorkou na příspěvku vždy ke kontrétní technice. Doporučený materiál ke koupi najdeš TADY.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je zakoupení kurzu přes e-shop společně s přihláškou. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Denisa Belzová, Denisa@start-art.cz, tel. 777 084 074

Kurz malování

Nauč se malovat krok po kroku

Výuka ve skupině podporuje růst jednotlivce

Pod vedením zkušeného lektora a umělce

Strukturované úkoly krok po kroku

termíny a lektor:

Pondělí 18:00 – 20:30, lektorka Denisa

délka kurzu:

1 měsíc, 3 měsíce, 5 měsíců

1 880

za 1 měsíc

Individuální kurz malování

Hluboce osobní přístup

Lektora máš jenom pro sebe

Sestavíme tvůj vlastní, individuální programu

termíny:

domluvou mailem (Denisa@start-art.cz)  v časech:
úterý 8 – 15:00
středa 8 – 15:00
některé víkendy
nárazově čtvrtek/pátek

délka kurzu:

domluvou

650

za 1 hodinu (60 min)

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Tomáš (31)

Kurzy pro dospělé

„Našel jsem v sobě skryté dovednosti“

"Nikdy mě moc nebavilo kreslení zátiší nebo malování krajiny. Ale protože jsem se chtěl zlepšit, hledal jsem výtvarné kurzy. Přihlásil jsem se na kurz Kreslení postavy, kde kreslíme podle živého modelu. Lektor nás učí také sketchovat, vysvětluje základy a zkoušíme různé techniky – třeba kresbu tužkou, uhlem, perem nebo tuší. Občas malujeme akvarelem. Skupina je různorodá a vždycky je tam veselo."

Mirka (31)

Kurzy pro dospělé

„Našla jsem v sobě skryté dovednosti a rozvoj v tvůrčím prostředí.“

“Měla jsem možnost vyzkoušet si různé techniky kresby a malby. Různorodá témata se mi také líbila, vyzkoušeli jsme od každého trochu. Styl lektorky Denisy je podpůrný (vysvětlí základ techniky, ale nechá prostor pro vlastní realizaci, a pak v případě potřeby poradí), což je pro úplného začátečníka důležité. Když je člověk zkušenější, asi už nepotřebuje tolik vedení, spíš podporu ve vlastním rozvoji tvorby, a to jsem na kurzu zažila také.”

Daniela (49)

"Lektorka nechává studentům vlastí prostor, ale dokáže je zároveň vést”

“Denisa je velmi inspirující a přátelská bytost. Nechává studentům prostor pro vlastní námět, ale když tápou, tak je skvěle navede. Má neuvěřitelný cit pro detail a na první pohled pozná, co tomu chybí. Moc ráda jsem chodila na její lekce, cítila jsem se tam uvolněně a s její pomocí jsem pomalu získávala sebedůvěru a odvahu pouštět se malování věcí, na které bych si sama netroufla.“

Martin (40)

Portrét nejen tužkou

„Až na kurzu jsem se naučil jak nakreslit portét“

"Do chvíle, než jsem objevil kurzy Start-Artu, jsem byl samouk. Tutorialy a knížky mi nějakou dobu vyhovovaly, ale stále to nebylo ono. Pořád mi chyběla lehkost a uvolnění. Na kurzu u lektora Lukáše to dostalo ten správný rozměr. Pečlivě a názorně nás učil různé techniky malování a kreslení, vysvětlil nám proporce a taky, jak můžeme portrét stylizovat. Často jsme skicovali, což mi hodně pomohlo. Nejlepší bylo, že jsme kreslili podle živého modelu – to je úplně jiné kreslení, než podle fotky."

Nečekej a objednej si kurz od 4.10.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně