Vyberte stránku

Arteterapie napříč výtvarnými technikami

Otevřené hodiny
Zjisti víceChci objednat kurz

Arteterapie

Nemusíš být umělec, abys mohl objevovat arteterapeutický potenciál tvorby. Vydej se na cestu sebepoznání a seberozvoje, zprostředkovaného výtvarným vyjádřením. Stačí ti jen chuť tvořit a mít otevřenou mysl.

Proč začít s arteterapií?

Chceš se na chvíli zastavit, nechat za sebou stres každodenního života a věnovat čas jen sobě a svému rozvoji? Pak jsou otevřené hodiny právě pro tebe. V rámci otevřených hodin si můžeš vyzkoušet různé výtvarné techniky, nudit se tedy určitě nebudeš. Každá výtvarná technika nás může něco naučit. Některá nabízí prostředek zklidnění se a přiblížení se ke svému středu, zatímco jiná může vytrhnout ze zajetých kolejí či posloužit jako katalyzátor silných emocí. V každé hodině si vyzkoušíš konkrétní výtvarnou techniku, kterou ti lektorka představí a doplní o zajímavé postřehy a podněty, jak je možné se nad danou technikou zamýšlet, co ti může přinést a jak může obohatit právě tvůj život.

Proč zvolit otevřené hodiny?

Vyzkoušíš různé výtvarné techniky

Můžeš přijít na kteroukoliv hodinu a vyzkoušet si, zda kurz odpovídá tvým představám

Můžeš přijít jen tehdy, když se ti to hodí

Přijď pouze tvořit, nebo využít čas strávený tvorbou pro vlastní seberozvoj a zamyšlení

Bližší informace

Učitel – zkušená lektorka
Tvůj kurz povede zkušená lektorka a arteterapeutka Johana. Podpoří tvou kreativitu a ukáže ti seborozvojový přesah tvorby.

Kdy se přihlásit
Kurz nabízíme jako uzavřený cyklus šesti lekcí. Přihlas se nejpozději týden před zahájením.

Chceš jít  ještě více do hloubky?
Pokud máš zájem o hlubší prozkoumání vlastních cest a volné sdílení zkušeností či prožitků s dalšími účastníky, zvol kurz Arteterapie – cesta k sebepoznání

Výtvarný materiál
Výtvarný materiál máš plně v ceně kurzu.

Možnosti platby
Nejjednodušší cestou je platba kurzu přes platební bránuv přihlášce, nebo převodem z účtu. Pokud máš jiné preference, například odlišnou délku kurzu, anebo raději platíš v hotovosti, ozvi se lektorce / lektorovi. U nás se na všem domluvíš.

Kontakt na lektorku
Johana Kříhová, johana.krihova@start-art.cz, tel. 722 694 415

Arteterapie napříč výtvarnými technikami

Otevřené hodiny

Zajímá tě, co ti může tvorba přinést, ale nemáš prostor chodit pravidelně.

Chceš si vyzkoušet různé výtvarné techniky.

Máš chuť se zastavit a užít si tvorbu.

Zatím se necítíš připravený/á jít úplně do hloubky? Je jen na tobě, zda přijdeš pouze tvořit, nebo využiješ čas tvorby i pro vlastní seberozvoj a zamyšlení.

Termíny:

Liché čtvrtky: 26. 9., 10. 10., 24. 10., 7. 11., 21. 11., 5. 12., 19. 12. 2024

v čase 18:00 – 20:30

Otevřené hodiny

Arteterapie – cesta k sebepoznání

Uzavřená skupina

Průběžně pracuješ na svém seberozvoji.

Máš možnost sdílet své zážitky a zároveň čerpat ze zkušenosti ostatních.

Cítíš se lépe v malé skupince, kde lépe poznáš další účastníky.

Chceš si pravidelně vyhradit čas pro sebe a pro tvorbu.

Termíny:

Sudé čtvrtky: 3. 10., 17. 10., 31. 10., 14. 11., 28. 11., 12. 12. 2024

v čase 18:00 – 20:30

Uzavřený cyklus šesti setkání

Podpoříme v tobě tvůrčího ducha

Johanka (25)

"Johanka je vnímavá průvodkyně, která nás citlivě provedla celým kurzem a s nadhledem dokázala pracovat s tématy, které se během kurzu objevovaly. Bylo fajn scházet se v menší skupince ve které jsem se cítila příjemně, mohla se uvolnit a prožít si tvoření. Oceňuji, že jsem si mohla kromě samotné malby vyzkoušet několik dalších přístupů jako jsou koláže a práce s hlínou, kterou absolutně miluju. 

V neposlední řadě se mi ukázala řada témat, která se zrcadlila v mé tvorbě a která jsme s Johankou měly možnost na konci kurzu probrat jen my dvě. Před kurzem jsem si myslela, že neumím malovat, ale odnáším si, že něco takového ani nejde a je důležité jak se sama při tvorbě cítím a že si malování můžu užívat ať už je výsledek jakýkoliv."

Adéla (23)

"Kurzu arteterapie vedeného Johankou jsem se zúčastnila v prosinci 2023. V kurzu jsem mohla dát prostor svému kreativnímu já a pohrát si s barvičkami. Kurz mi také pomohl se podívat na věci z jiného úhlu pohledu. Takže nejenže jsem se mohla na chvíli cítit jako umělec, ale kurz mi dal směr, který jsem potřebovala. Johanka je milá, přívětivá a přátelská dušička. Snadno si jí jde oblíbit. Její kurz byl pro mě prostorem k oddechnutí a odpočinku. Doporučuji všemi deseti."

Gabča (26)

"Arte kurz s Johy se mi moc líbil. Chodila jsem na setkání ráda, a to nejen kvůli super kolektivu účastníků, ale i pro uvolněnou atmosféru, jasnou strukturu kurzu a pocity odpočinku a uvolnění emocí při tvorbě. Na kurzu se mi líbilo sdílení svých pocitů a témat  s ostatními a to, že jsme se na kurzu i společně zasmáli. Johy měla kurzy vždy dobře nachystané a promyšlené. Vše dobře plynulo a mrzelo mě, když kurz skončil. Z kurzu jsem si odnesla to, že sebevyjádření opravdu léčí."

Sarah (30)

"Johana má skvělej citlivej přístup k lidem. Na naše pravidelný skupinový setkání jsem se pokaždý moc těšila, protože to pro mě bylo bezpečný místo, kde jsme se všichni navzájem propojovali a poznávali hloubš. Na úplně jiný úrovni. Hodiny klidu. Flow. Sebevyjádření. Ne vždycky to bylo snadný a tak je to správně. Bylo hezký se nakonec ohlídnout a vidět, že jsem se za tak krátkou dobu dokázala posunout, vidět se jinak. Kolikrát mě to až překvapilo, co hezkýho o mně moje ruka řekla. Johanu jako průvodkyni s radostí doporučuju."

Nečekej a objednej si kurz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Napiš nám vzkaz

Nejednodušší a nejrychlejší způsob, jak se s námi můžeš spojit, je zajisté pomocí přímého kontaktního formuláře.

kontaktujte nás

Přihlašte se k odběru novinek

Rádi bychom vás pozvali k odběru novinek Start-art. Nyní vám již neunikne žádná důležitá zpráva ani nově otevřený kurz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně